Totalny odlot. Dwa gole Polaka w meczu Premier League

Co to było za wejście w mecz w wykonaniu Matty'ego Casha! Polak, już po 20 minutach meczu z Burnley mógł pochwalić się dwoma trafieniami!

Bartłomiej Bukowski
bramka Matty'ego Casha Materiały prasowe / viaplay / Na zdjęciu: bramka Matty'ego Casha
Aston Villa, po znakomitej końcówce zeszłego sezonu pod wodzą Unaia Emery'ego, w obecnych rozgrywkach przez niektórych typowana jest nawet jako kandydat do miejsca w czołowej siódemce Premier League.

By tak jednak się stało, "The Villans" muszą pewnie pokonywać rywali pokroju Burnley. W 3. kolejce Premier League dużą cegiełkę do sukcesu swojej drużyny dołożył Matty Cash.

Polak już w 8. minucie znakomicie wykończył dogranie Ollie'ego Watkinsa, otwierając tym samym wynik spotkania.

Zobacz pierwsze trafienie Matty'ego Casha:

Na tym jednak licznik 26-latka się nie zamknął. W 20. minucie Cash popisał się znakomitą dwójkową akcją z Moussą Diaby'm, którą zakończył kolejnym trafieniem.

Zobacz drugą bramkę Casha:

Dla Casha były to pierwsze ligowe gole od ponad roku. Po raz ostatni do bramki rywali trafił w ostatniej kolejce sezonu 2021/2022 w meczu z Manchesterem City (2:3).

Moskal: To jest niepoważne!