Anglia: Dwa gole Rasiaka!

Dwie bramki zdobył Grzegorz Rasiak w sobotnich meczach ligi angielskiej. Tego dnia na boisku pojawił się jeszcze Artur Krysiak i gola nie puścił.

Rasiak w barwach Reading zagrał od pierwszej minuty. W wyjazdowym spotkaniu The Royals zmierzyli się na Ricoah Arena z Coventry City. Rasiak już w 27. sekundzie pokonał bramkarza rywali po dośrodkowaniu z boku boiska. W drugiej połowie z bliska ponownie skierował futbolówkę do siatki rywali. Zagrał całe spotkanie, a Reading wygrało 3:1. Rasiak ma na koncie trzy gole w The Championship. Jego zespół zajmuje 21. miejsce.

Natomiast w barwach Burton United (League Two) zagrał Artur Krysiak. Polski golkiper zachował czyste konto w pojedynku z Bury. Dla 20-latka był to piętnasty mecz w sezonie. Po raz czwarty nie puścił gola.