Skandal dużo go kosztował. Musi sprzedać dom

Zachowanie Luisa Rubialesa po finale kobiecego mundialu wywołało skandal. Byłego prezesa hiszpańskiej federacji czekają kolejne konsekwencje.

Rafał Szymański
Rafał Szymański
Luis Rubiales Getty Images / Oscar J. Barroso / Na zdjęciu: Luis Rubiales
Kontrowersyjna sytuacja podczas ceremonii wręczania medali przyćmiło triumf reprezentacji Hiszpanii kobiet na ostatnich mistrzostwach świata. Luis Rubiales niedopuszczalnie zachował się wobec zawodniczki Jennifer Hermoso (więcej TUTAJ). Na działacza spadła lawina krytyki ze strony kibiców.

Po długim namyśle Hiszpan poinformował o rezygnacji ze stanowiska prezesa tamtejszej federacji, choć wcześniej zapewniał, że nie nosi się z takim zamiarem. Co więcej, sąd zakazał mu zbliżać się do poszkodowanej Hermoso.

Problemów byłego prezesa końca nie widać. Rubiales będzie musiał sięgnąć głęboko do kieszeni, aby opłacić koszty procesu sądowego. Jak wynika z informacji niemieckiego "Bilda" w związku z tym postanowił sprzedać swoją luksusową posiadłóść.

Według wspomnianego źródła, swego czasu Rubiales kupił nieruchomość za 1,3 miliona euro. Cena dwupoziomowego mieszkania w tym momencie może jednak wzrosnąć o kolejne 100 tysięcy.

Mieszkanie należące obecnie do Rubialesa jest wyposażone w dwie sypialne z oddzielnymi łazienkami. Posiada również duży ogród, basen, własny gastro bar, kino domowe i salę fitness.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gol "stadiony świata"! Można oglądać w nieskończoność

Czytaj więcej:
To nie żart. Katastrofa Krzysztofa Piątka
Dyrektor Legii o przyszłości Josue. Co z kapitanem?

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×