Ludzie włączyli nagrywanie. Spójrz, co zrobił ten mężczyzna

Jeden z fanów Newcastle przed pojedynkiem z Milanem w Lidze Mistrzów wskoczył do kanału, by... ścigać się z miejscowymi wioślarzami. Zobacz, jak mu poszło.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
fan Newcastle United wskakuje do kanału w Mediolanie Twitter / twitter.com/reecekesson_k / Na zdjęciu: fan Newcastle United wskakuje do kanału w Mediolanie
Przed wtorkowym (19 września) meczem Ligi Mistrzów 2023/24 AC Milan - Newcastle United (początek o godz. 18:45) w okolicach kanału Naviglio Grande w Mediolanie doszło do niecodziennego wydarzenia.

Do sieci trafiło nagranie (patrz poniżej), na którym widać jednego z sympatyków angielskiego zespołu, który postanowił zmierzyć się z wioślarzami trenującymi na wodzie. Odważny fan Newcastle rozebrał się do bokserek i... wskoczył do kanału.

Brytyjczyk nie miał wprawdzie większych szans z czteroosobową załogą wioślarską, ale i tak zaimponował swoim kompanom, którzy byli świadkami tego nierównego wyścigu.

Do Mediolanu na spotkanie Champions League przybyło ok. 3500 zwolenników Newcastle United. Niestety, nie obyło się bez skandalu.

Atmosfera święta piłkarskiego została zakłócona jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Kibic Newcastle został zaatakowany przez grupę mężczyzn w centrum miasta. 58-letni Eddie McKay został trzykrotnie (!) pchnięty nożem i z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego stan jest stabilny (więcej TUTAJ).

W grupie F prestiżowych rozgrywek europejskich rywalizują - oprócz Milanu i Newcastle - również Paris Saint-Germain i Borussia Dortmund.

Zobacz:
Wracają do Ligi Mistrzów po 21 latach. I to od razu do grupy śmierci

ZOBACZ WIDEO: Kto za Fernando Santosa? "Tego możemy być pewni"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×