Nie żyje działacz piłkarski Ryszard Binensztok

W poniedziałek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski poinformował o śmierci Ryszard Binensztok. Były działacz oraz delegat m.in. Polskiego Związku Piłki Nożnej miał 72 lata.

Mateusz Byczkowski
Mateusz Byczkowski
Ryszard Binensztok Facebook / Na zdjęciu: Ryszard Binensztok
W komunikacie opublikowanym przez klub KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski możemy przeczytać, że Ryszard Binensztok od dłuższego czasu walczył z ciężką chorobą. Działacz piłkarski zmarł w poniedziałkową noc w wieku 72 lat.

Przez wiele lat był członkiem Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej jak również działaczem i delegatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dodano też, że Ryszard Binensztok piastował stanowisko prezesa MKS KSZO - Junior.

"Wielce zasłużona osoba dla klubu ze Świętokrzyskiej, wychowawca i edukator młodzieży. na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako osoba, która na przestrzeni wielu lat w dużej mierze przyczyniła się do rozwoju sportowego naszego klubu " - czytamy.

"Zarząd Klubu KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wraz naszą sportową społecznością składa najszczersze kondolencje Rodzinie i bliskim pana Ryszarda" - dodano.

Kondolencje w mediach społecznościowych złożył również Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach. "Żadne słowa nie zastąpią bólu po Jego odejściu" - podsumowano.

Zobacz też:
Znane ceny biletów na mecz Polska - Łotwa. Jest znaczna obniżka

ZOBACZ WIDEO: To nie jest tylko problem trenera
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×