Znane ceny biletów na mecz Polska - Łotwa. Jest znaczna obniżka

21 listopada reprezentacja Polski zmierzy się z Łotwą na PGE Narodowym w meczu towarzyskim. Wiadomo już, w jakiej cenie są bilety na to starcie.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
PGE Narodowy w Warszawie WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: PGE Narodowy w Warszawie
Kilka dni po ostatnim meczu w ramach eliminacji do Euro 2024 reprezentacja Polski podejmie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie Łotwę w meczu towarzyskim. Fani, którzy wybierają się na to starcie, zapłacą mniej niż spotkania o stawkę.

I tak wejściówki na miejsca w dolnych rzędach tuż za bramkami kosztują 50 złotych. Na wyższych sektorach bilet wynosi 70 złotych. Z kolei najdroższe są wejściówki na miejsca wzdłuż bocznej linii boiska - 90 złotych.

Ceny te są znacznie niższe niż na poprzednie mecze rozgrywane w eliminacjach do Euro 2024. Wystarczy wspomnieć, że na starcie z Wyspami Owczymi za wstęp należało zapłacić odpowiednio 120 zł, 180 zł i 240 zł, czyli niemalże trzy razy więcej niż na spotkanie towarzyskie z Łotwą.

ZOBACZ WIDEO: Probierz musi wzniecić ogień walki

Sprzedaż biletów na to starcie rozpocznie się 12 października. Prowadzona ona będzie za pośrednictwem internetowego serwisu biletowego PZPN. Zakup wejściówek nie będzie możliwy w dniu meczu.

Przypomnijmy, że zanim dojdzie do towarzyskiego spotkania z Łotwą, Biało-Czerwonych czekają jeszcze dwa mecze na PGE Narodowym w ramach el. do Euro 2024 w Niemczech. 12 października podopieczni Michała Probierza zmierzą się z Wyspami Owczymi, z kolei 17 listopada do stolicy Polski zawita reprezentacja Czech.

Zobacz także:
Kara dla Grabary? Jest reakcja klubu Polaka
27-latka nie żyje. Policja wydała oświadczenie

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×