Było gorąco. Tak "przywitali" piłkarzy Barcelony

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / FC Barcelona / wyjście piłkarzy FC Barcelony na trening
Twitter / FC Barcelona / wyjście piłkarzy FC Barcelony na trening

Na niezbyt miłe przywitanie mogli liczyć piłkarze FC Barcelony na stadionie RCD Mallorcy. Kibice gospodarzy byli bezlitośni.

W tym artykule dowiesz się o:

Mistrzowie Hiszpanii we wtorkowy wieczór udali się do Majorki na spotkanie z RCD Mallorcą. To kolejne spotkanie o ligowe punkty do tabeli La Ligi.

Mecz się jeszcze nie rozpoczął, a piłkarze FC Barcelony już odczuli na własnej skórze obecność kibiców gospodarzy na trybunach. Gdy goście wychodzili na rozgrzewkę, fani byli bezlitośni.

Piłkarze Dumy Katalonii zostali niemiłosiernie wygwizdani i wybuczeni przez kibiców (wideo z tej sytuacji zobaczysz na końcu artykułu).

To był pierwszy znak dla Roberta Lewandowskiego i spółki, że przyjechali na "gorący" teren. Potwierdziło się to już w trakcie meczu.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały bowiem, że FC Barcelonę czeka trudna przeprawa. W 8. minucie bramkę fatalny błąd popełnił Marc-Andre ter Stegen i gospodarze wyszli na prowadzenie 1:0.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty