Jakub Kiwior uratował Arsenal w Carabao Cup. Nietypowa interwencja Polaka [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Viaplay / Twitter / Na zdjęciu: Jakub Kiwior uratował Arsenal
Twitter / Viaplay / Twitter / Na zdjęciu: Jakub Kiwior uratował Arsenal

W środowy wieczór Arsenal pokonał na wyjeździe Brentford 1:0, a jedynego gola strzelił Reiss Nelson na początku meczu. Jakub Kiwior zanotował jednak kluczową interwencję w końcówce.

Jakub Kiwior nie może - póki co - liczyć na pewne miejsce w wyjściowym składzie Arsenalu. W Premier League rozegrał jak dotąd tylko dwa mecze (z czego w jednym wszedł na minutę).

W środę zagrał jednak pełne spotkanie przeciwko Brentford w Pucharze Ligi Angielskiej, czyli Carabao Cup.

Spisał się dobrze, jego drużyna wygrała 1:0, choć oczywiście Arsenal grał w mocno zmienionym składzie w porównaniu choćby do ostatniego spotkania w lidze.

Polak błysnął w 84. minucie, gdy uratował swój zespół przed stratą gola. Ofiarnie rzucił się na piłkę po strzale Keane Lewisa-Pottera i... otrzymał cios w cztery litery. Interwencja nietypowa, ale jak najbardziej skuteczna.