"Kapitalna akcja". Przy tym golu asystował Przemysław Frankowski

Przemysław Frankowski dołożył swoją cegiełkę do sensacyjnego rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów. Jego Lens zatrzymało bowiem Arsenal, a Polak zaliczył kluczowe podanie przy decydującej bramce.

Krzysztof Kaczmarczyk
Przy tym trafieniu asystował Frankowski Twitter / oficjalny profil Polsatu Sport / Przy tym trafieniu asystował Frankowski
Rozpędzony Arsenal do Francji pojechał w roli faworyta. I zaczął mocno, bo już w pierwszym kwadransie meczu z RC Lens objął prowadzenie po golu Gabriela Jesusa.

Gospodarze jednak zdołali odpowiedzieć, a w 69. minucie to oni zadali decydujący cios. Piłkę z prawej strony w pole karne dograł Przemysław Frankowski, a do siatki skierował ją Sepe Wahi.

Więcej o meczu przeczytasz tutaj -->> Arsenal zatrzymany przez Lens!

- Ruszył Frankowski. Po ziemi, bramka, gol! Jest bramka Wahi, asysta Przemysława Frankowskiego 69 minuta Lens na prowadzeniu - emocjonował się komentator stacji Polsat Sport, która transmitowała mecz.

- Ależ kapitalna akcja drużyny Lens - dodano.

Finalnie okazało się, że to było rozstrzygające zagranie. Lens cieszyło się z triumfu 2:1 i awansu na pierwsze miejsce w grupie B Ligi Mistrzów.

Po dwóch kolejkach drużyna reprezentanta Polski ma cztery punkty (w pierwszej kolejce zremisowała 1:1 z Sevillą). W kolejnym meczu - 24 października - Lens na własnym stadionie zmierzy się z PSV Eindhoven.