"Lewy" powalczy o kolejne gole? Są składy na mecz FC Porto - FC Barcelona

FC Barcelona w środę powalczy o drugie zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów. Rywalem podopiecznych Xaviego będzie FC Porto. Wiadomo już, że od pierwszej minuty spotkania wystąpi Robert Lewandowski.

Mateusz Byczkowski
Robert Lewandowski Getty Images / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
We wrześniu FC Barcelona rozpoczęła rozgrywki Ligi Mistrzów. Inauguracja była dla niej fantastyczna, ponieważ mistrzowie Hiszpanii wygrali z Royal Antwerp aż 5:0. Bramkę i asystę zanotował wówczas Robert Lewandowski.

Druga kolejka będzie już znacznie trudniejsza, ponieważ mistrzowie Hiszpanii zagrają na wyjeździe z FC Porto. Portugalska ekipa, podobnie jak Duma Katalonii, ma trzy punkty w tabeli po zwycięstwie nad Szachtarem Donieck (3:1).

Robert Lewandowski będzie miał okazję na kolejne bramki w Lidze Mistrzów. Xavi desygnował bowiem reprezentanta Polski do gry już od pierwszej minuty w środowym starciu na Estadio do Dragao.