Liverpool zgubił punkty w meczu z beniaminkiem. Mogło być jeszcze gorzej

Piłkarze Liverpoolu w wyjazdowej potyczce z beniaminkiem Premier League Luton Town zgubili dwa punkty. The Reds zremisowali z nowicjuszem 1:1.

Michał Piegza
Mohamed Salah Getty Images / Na zdjęciu: Mohamed Salah
Piłkarze Liverpoolu na wyjazdowe spotkanie z Luton przyjechali jako zdecydowany faworyt. Gracze The Reds w Premier League plasują się w ścisłej czołówce. Rywal stara się w pierwszej fazie sezonu punktować, ale do starcia z drużyną Juergena Kloppa zdobył zaledwie pięć punktów.

Na gole w meczu czekać trzeba było do 2. połowy. W 80. minucie zapachniało sensacją. Tahith Chong wykorzystał dogranie Issy Kabore i skierował piłkę do bramki.

Gracze The Reds rzucili się do odrabiania strat. Nie byli w stanie sforsować obrony gospodarzy. Do 2. połowy sędzia doliczył osiem minut.W piątej minucie Harvey Elliott dośrodkował, a Luis Diaz uratował faworytowi punkt.

Po meczu obie drużyny mogły niedosyt. Gospodarze nie doczekali się drugiej wygranej w sezonie. Z kolei goście do lidera Manchesteru City tracą już trzy punkty.

Luton Town - Liverpool FC 1:1 (0:0)
1:0 - Tahith Chong 80'
1:1 - Luis Diaz 90+5'