Zobacz, co działo się w sektorze gości na meczu Legii. Będzie kara?

Mecz Legia Warszawa - Zrinjski (2:0) przeszedł już do historii. Wielce prawdopodobne jednak, że przedstawiciele UEFA będą do niego wracać. Choćby ze względu na zachowanie kibiców drużyny przyjezdnej.

Mateusz Domański
Kibice Zrinjskiego odpalili pirotechnikę PAP / X/Krzysztof Dąbrowski / Kibice Zrinjskiego odpalili pirotechnikę
Czwartkowy mecz Legia Warszawa - HSK Zrinjski Mostar przebiegł po myśli gospodarzy. "Wojskowi" już w 14. minucie mogli cieszyć się z prowadzenia - wówczas trafił Rafał Augustyniak.

30. minuta przyniosła natomiast bramkę autorstwa Josue. Ten zawodnik na listę strzelców wpisał się po tym, jak sędzia podyktował rzut karny.

Więcej bramek w tym meczu nie oglądaliśmy. Legia wygrała zatem 2:0. Uwaga obserwatorów tego pojedynku skupiała się jednak nie tylko na murawie, ale i na trybunach.

Tam również działo się sporo. Fani Legii Warszawa zaprezentowali efektowną oprawę (zobacz tutaj >>>). Na meczu obecni byli też sympatycy drużyny przyjezdnej.

W pewnym momencie kibice bośniackiej ekipy odpalili materiały pirotechniczne, co zostało uwiecznione przez internautów i zaprezentowane na platformie X.

Wielce prawdopodobne, że sprawą zajmie się UEFA. Możliwe są kary dla Zrinjskiego.

[b]ZOBACZ WIDEO: Komedia na meczu polskiej ligi. Nagranie już krąży po sieci