"Nigdy się nie poddawaj". Taką oprawę przygotowała "Żyleta"

Kibice dopisali. Na czwartkowy pojedynek Legia Warszawa - Zrinjski w ramach Ligi Konferencji Europy przybyło mnóstwo osób. Najwierniejsi fani "Wojskowych" zadbali o specjalną oprawę.

Mateusz Domański
Kibice Legii zadbali o specjalną oprawę PAP/EPA / X/Tomek Dębek / Kibice Legii zadbali o specjalną oprawę
Na 9 listopada (czwartek) przewidziany został drugi mecz Legii Warszawa z drużyną HSK Zrinjski Mostar w tej edycji Ligi Konferencji Europy. Premierowy pojedynek z tą ekipą "Wojskowi" wygrali 2:1.

W czwartkowy wieczór przy ul. Łazienkowskiej wynik rywalizacji w 14. minucie otworzył Rafał Augustyniak. W 30. minucie na 2:0 podwyższył Josue (rzut karny).

Te trafienia wprawiły fanów Legii w szał radości. Euforia opanowała m.in. kibiców zgromadzonych na tzw. Żylecie.

Najwierniejsi fani stołecznego klubu na czwartkowy pojedynek przygotowali wyjątkową oprawę (zobacz poniżej).

Jak na europejskie puchary przystało, została ona wykonana w języku angielskim.

"Warsaw, never surrender" - napisano, co oznacza: "Warszawo, nigdy się nie poddawaj".

Najwidoczniej właśnie tym hasłem kibice chcieli zagrzać zawodników Legii do skutecznej walki w rozgrywkach LKE.