Polska - Łotwa. Kiedy? Gdzie oglądać? Transmisja, stream online, relacja live

Po zakończeniu nieudanych eliminacji Euro 2024 reprezentację Polski czeka mecz towarzyski z Łotwą. Spotkanie to odbędzie się we wtorek, 21 listopada o godzinie 20:45. Sprawdź, gdzie oglądać tę potyczką w telewizji oraz w internecie.

JF
piłkarze reprezentacji Polski WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski
Polska - Łotwa. Gdzie oglądać mecz towarzyski? Kiedy? O której? We wtorek, 21 listopada o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra mecz towarzyski, bo zakończyła już zmagania w eliminacjach Euro 2024. Rywalem Biało-Czerwonych będą Łotysze, którzy już wcześniej stracili szansę na awans na przyszłoroczny turniej w Niemczech.

Biało-Czerwoni potrzebowali zwycięstwa z reprezentacją Czech w ostatnim meczu eliminacji Euro 2024, by zachować szansę na bezpośredni awans. Mimo że po pierwszej połowie prowadzili, to spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Tym samym jasne stało się, że czekają nas zmagania w barażach.

Spotkanie Polska - Łotwa będzie transmitowane w telewizji. Zadbają o to TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

Polska - Łotwa w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Polska - Łotwa zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl, na Pilot WP, a także na platformie Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Polska - Łotwa: 21.11.2023 (wtorek), godz. 20:45. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1. Stream online: sport.tvp.pl, Pilot WP, Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)

Czy Polska wygra bez straty gola?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×