Co za okno! Gwiazdor Manchesteru United uderzył nie do obrony [WIDEO]

Szalony przebieg miało spotkanie pomiędzy Galatasaray Stambuł i Manchesterem United w piątej kolejce grupy A Ligi Mistrzów. W meczu padło aż sześć bramek, a ta autorstwa Bruno Fernandesa zasługuje na szczególną uwagę.

Małgorzata Boluk
Bramka Bruno Fernandesa Twitter / Polsat Sport / Bramka Bruno Fernandesa
W piątej kolejce grupy A Ligi Mistrzów Galatasaray Stambuł podjęło Manchester United. Spotkanie w Turcji rozgrzewało i miało bardzo intensywny przebieg już od samego początku.

W mecz lepiej weszła czołowa ekipa Premier League. Wynik starcia otworzył w jedenastej minucie Alejandro Garnacho, a siedem minut później przepięknie przymierzył z dystansu Bruno Fernandes.

Portugalski pomocnik zaliczył cudowne okienko! Fernando Muslera nie miał najmniejszych szans na skuteczną obronę. Bramkę zawodnika "Czerwonych Diabłów" można zobaczyć poniżej.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3 (---> RELACJA). Galatasaray poderwał do walki znakomity Hakim Ziyech, który ustrzelił dublet, a gola na wagę jednego punktu zdobył Kerem Akturkoglu.