Wielkie wydarzenie. Polska firma sponsorem klubu z Ligi Mistrzów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Mark Fletcher/MI News/NurPhoto / Na zdjęciu: stadion Newcastle United
Getty Images / Mark Fletcher/MI News/NurPhoto / Na zdjęciu: stadion Newcastle United
zdjęcie autora artykułu

Polska firma InPost została sponsorem czołowego klubu w Anglii występującego w Lidze Mistrzów, a mianowicie Newcastle United. O tym przedsięwzięciu poinformował operator logistyczny Rafał Brzoska w mediach społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się o:

Wśród sponsorów piłkarskiej reprezentacji Polski możemy znaleźć firmę InPost. To operator logistyczni sieci paczkomatów, dzięki którym klienci mogą nadawać i odbierać przesyłki całodobowo.

Rozwój polskiej firmy widać gołym okiem, a idealne potwierdzenie tego faktu otrzymaliśmy w sobotę (2 grudnia). Operator logistyczny Rafała Brzoski poinformował, że InPost został sponsorem czołowego klubu w Anglii - Newcastle United.

"Mamy to. InPostPL oficjalnym partnerem Newcastle United" - brzmią słowa Brzoski we wpisie na platformie X (dawniej Twitter).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Tym samym polska firma została sponsorem klubu, który w zdecydowanej większości należy do saudyjskiego księcia Muhammada bina Salmana. Od czasu przejęcia Newcastle stało się jednym z najlepszych ekip w angielskiej Premier League. W poprzednim sezonie zajęło 4. miejsce i dzięki temu występuje teraz w Lidze Mistrzów. Warto dodać, że do drużyny nie ściągnięto wielkich gwiazd, a postawiono na młodych, utalentowanych graczy.

InPost to także kolejny polski ślad w Newcastle. Pod koniec sierpnia klub zakontraktował Kamila Potrykusa do działu rekrutacji zawodników (więcej TUTAJ). Wcześniej przez długi okres czasu działał wspólnie z Czesławem Michniewiczem.

Oprócz Newcastle i piłkarskiej reprezentacji Polski InPost jest także sponsorem naszej kadry kolarskiej. Ponadto w październiku podpisała umowę z kolarskim wyścigiem Tour de France, a pod swoimi skrzydłami ma także wielu lekkoatletów, w tym m.in. Wojciecha Nowickiego.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (4)
avatar
seak-krosno
2.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
In post ale z was beka wchodzić w d..e Angolom. fuj jesteście frajerami, am nadzieje że odbije się to wam na -  
avatar
Wschodni Płomień
2.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Bo to nie sroki zabiegały o sponsoring tylko paczkomaty im w dooope właziły  
avatar
Tomasz Puto
2.12.2023
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Totalne nieporozumienie.  
avatar
Krzemien
2.12.2023
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
To się nazywa patriotyzm!