PKO Ekstraklasa. Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa. Gdzie oglądać hit PKO Ekstraklasy? Jak znaleźć transmisję?

W 17. kolejce PKO Ekstraklasy dojdzie do hitu, bowiem Śląsk Wrocław zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Mecz zaplanowano na niedzielę, 3 grudnia, godzinę 17:30. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz internecie.

JF
piłkarze Rakowa Częstochowa WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: piłkarze Rakowa Częstochowa
PKO Ekstraklasa. Gdzie oglądać Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa? Transmisja TV, stream online z hitu 17. kolejki

W tym sezonie zarówno Śląsk Wrocław, jak i Raków Częstochowa walczą o mistrzostwo Polski. Sporym zaskoczeniem jest pierwsza z wymienionych drużyn, która obecnie zajmuje pierwsze miejsce, a ostatni raz tytuł zdobyła w 2012 roku.

Częstochowianie z kolei bronią mistrzostwa Polski, które historycznie wywalczyli w poprzednim sezonie. Obecnie jednak zajmują czwartą pozycję i tracą osiem punktów do Śląska, przy czym rozegrali mecz mniej.

Początek hitu 17. kolejki PKO Ekstraklasy w niedzielę, 3 grudnia o godzinie 15:00. Transmisja telewizyjna dostępna na kanałach Canal+ Sport 3, Canal+ Premium oraz Canal+ 4K Ultra.


[h2]Stream online z 17. kolejki PKO Ekstraklasy. Jak oglądać Śląsk - Raków?[/h2]

Spotkanie do obejrzenia będzie na platformie Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Początek meczu Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa: 17:30. Transmisja TV: Canal+ Sport 3, Canal+ Premium oraz Canal+ 4K Ultra. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za talent! Miss Euro szokuje umiejętnościami
Kto wygra?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×