Lewandowska wzięła córki na wycieczkę. Znasz to miejsce z kultowego serialu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / https://www.instagram.com/annalewandowska/ / Anna Lewandowska zabrała córki na wycieczkę
Instagram / https://www.instagram.com/annalewandowska/ / Anna Lewandowska zabrała córki na wycieczkę
zdjęcie autora artykułu

Rodzina Roberta Lewandowskiego cieszy się życiem w Barcelonie. W piątek Anna wzięła córki na wycieczkę do miejsca, które zna każdy szanujący się fan kultowego serialu "Przyjaciele".

Lewandowscy łatwo zaaklimatyzowali się w Hiszpanii i szybko poczuli się w tym miejscu jak w domu. W Barcelona nie można się nudzić, więc nic dziwnego w tym, że pierwsza para polskiego sportu cieszy się urokami życia w stolicy Katalonii.

A tych nie brakuje! W piątek na przykład Anna Lewandowska zabrała Klarę i Laurę na wycieczkę na wzgórze Tibidabo. To popularne miejsce, z którego przy pięknej pogodzie - a taka trafiła się Lewandowskim! - rozpościera się zapierający dech w piersiach widok.

Na szczycie wzgórza znajdują się Sagrat Cor, czyli Kościół Serca Jezusowego oraz najstarszy w Hiszpanii i jeden z najstarszych w Europie parków rozrywki. Otwarty w tym samym roku, w którym założono FC Barcelonę (1899).

Anna Lewandowska z córkami na wzgórzu Tibidabo / fot. https://www.instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska z córkami na wzgórzu Tibidabo / fot. https://www.instagram.com/annalewandowska
Widok na Sagrat Cor / fot. https://www.instagram.com/annalewandowska
Widok na Sagrat Cor / fot. https://www.instagram.com/annalewandowska

Wzgórze Tibidabo to stały punkt programu wycieczek do Barcelony. Ale słyszał o nim także każdy, kto nie odwiedził stolicy Katalonii. Wszystko za sprawą kultowego serialu "Przyjaciele" (1994-2004). W jednym z odcinków Joey Tribbiani pochwalił się Rossowi Gellerowi niezawodnym tekstem na podryw, któremu nikt nie może się oprzeć.

"Przed laty, kiedy podróżowałem z plecakiem po Europie Zachodniej, byłem tuż za Barceloną, spacerując u podnóża wzgórza Tibidabo. Byłem na końcu ścieżki i dotarłem na polanę, gdzie znajdowało się ukryte jezioro, a dookoła rosły wysokie drzewa. Było bardzo cicho, a po drugiej stronie ujrzałem piękną kobietę. Kąpała się w jeziorze, ale płakała..." - opowiadał Tribbiani w odcinku "Ten z taśmą wideo" w sezonie ósmym.

To ten, w którym bohaterowie mieli rozstrzygnąć, czy Rachel uwiodła Rossa, czy na odwrót. Postać grana przez Jennifer Aniston użyła jednak nieświadomie opowieści Joey'a, co zostało uwiecznione na tytułowym nagraniu wideo.

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (10)
avatar
modek3
9.12.2023
Zgłoś do moderacji
1
21
Odpowiedz
@yendrek: przy takiej dewiacji powinieneś często badać się na obecność paciorkowca kałowego.  
avatar
yendrek
9.12.2023
Zgłoś do moderacji
22
3
Odpowiedz
a kupę robiły ? to bardzo ważne dla nas, fanów  
avatar
Juliś
9.12.2023
Zgłoś do moderacji
2
25
Odpowiedz
Ach jaki ten Leoś od Japortków jest mądry, potrafi nawet pukać w dno od góry :-) Ma podstawówkę, ale niektóre klasy specjalnie robił po 2 lata dla pogłębienia wiedzy :-)  
avatar
niepodważaIny autorytet
8.12.2023
Zgłoś do moderacji
1
26
Odpowiedz
#Zorkin ćwoku nie jesteś u siebie w sowchozie. Przed wejściem na polskojęzyczny portal wykąp się z użyciem ryżowej szczotki, wypierz onuce i wywietrz walonki.  
avatar
Loan Japorta
8.12.2023
Zgłoś do moderacji
27
2
Odpowiedz
@TreserΚlonów: Jesteś w agonii jak twój idol z drewna. Wy już pukacie w dno od spodu.