Ronaldinho wciąż to ma. Co za zagrania! [WIDEO]

43 lata na karku, coraz większy brzuszek, ale umiejętności wciąż imponujące. Ronaldinho zrobił show podczas meczu legend i przypomniał kibicom, że był piłkarzem o wielkim talencie.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Ronaldinho Twitter / Na zdjęciu: Ronaldinho
W ostatnich latach było głośno o Ronaldinho, gdy na jaw wychodziły kolejne problemy z prawem. Długi i szemrane interesy pokazują, że wielki piłkarz niezbyt dobrze sobie poradził poza boiskiem. To jednak nie zmienia faktu, że talent do futbolu miał nieprzeciętny.

Brazylijczyk czasami ma okazję o tym przypomnieć. 43-latek często jest zapraszany na mecze z udziałem dawnych gwiazd piłki. Tak też było, gdy mecz legend zorganizowano przy okazji losowania grup 2024.

Turniej o mistrzostwo Ameryki Południowej odbędzie się w USA (reprezentacja tego kraju także w nim zagra) i pokazowe spotkanie rozegrano w Miami. Na murawie szalał właśnie Ronaldinho, który bawił się piłką jak za dawnych lat.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: magiczne zagranie. Wszystko zrobił perfekcyjnie

43-lata na karku, coraz większy brzuszek, ale łatwość do ośmieszania rywali wciąż ta sama. Mistrz świata z 2002 roku wrzucił do sieci film, w którym widać kilka jego efektownych zagrań. Sami musicie to zobaczyć.

To był wyjątkowy dzień dla kibiców futbolu. Na boisku można było zobaczyć takie gwiazdy, jak Sergio Aguero, Gonzalo Higuain, Javier Zanetti, Lucio, Dida, czy Jorge Campos. Drużyna Ronaldinho ostatecznie przegrała 1:2.

Copa America 2024 odbędzie się w dniach 20 czerwca - 14 lipca. Szesnastu uczestników będzie rywalizować na czternastu amerykańskich stadionach. Obrońcą trofeum będzie Argentyna.

Znamy grupy Copa America 2024. Messi i spółka uniknęli trudnych rywali >>
To tam odejdzie Robert Lewandowski? Legenda wskazuje klub >>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×