Cudowne wyrównanie gracza Valencii. Ten gol pozbawił Barcelonę zwycięstwa [WIDEO]

FC Barcelona znowu straciła punkty. Tym razem stało się to na terenie Valencii, która aby zdobyć punkt potrzebowała pięknego uderzenia Hugo Guillamona.

Kuba Duda
Kuba Duda
Piękne wyrównanie Valencii w meczu z Barceloną Twitter / ELEVEN SPORTS / Piękne wyrównanie Valencii w meczu z Barceloną
Drużyna prowadzona przez Xaviego nie notuje dobrej passy i kolejny raz nie potrafiła pokonać swojego przeciwnika. Tym razem skuteczny opór postawiła Valencia CF, która do zdobycia punktu użyła bardzo efektownych środków.

Choć tak naprawdę, to był to jeden moment w drugiej połowie, który przesądził o remisie w tym starciu. W drugich 45 minutach Valencia nie istniała, ale w 70. minucie Hugo Guillamon odpalił rakietę, której nie dało się zatrzymać.

Jednak było to zaledwie wyrównanie, a nie gol na 1:0. Wcześniej do siatki dla FC Barcelony trafił Joao Felix, a wrażenie w akcji bramkowej może robić szczególnie świetne podanie Frenkiego de Jonga. Wtedy wydawało się, że nic nie odbierze wygranej drużynie ze stolicy Katalonii.

Blaugrana naprawdę kontrolowała wydarzenia boiskowe i cały czas nacierała na bramkę swojego rywala. Po drugiej stronie boiska też nie pozwalała przeciwnikom na wiele, ale dopuściła do wspomnianego wyżej uderzenia Guillamona, które zabrało jej punkty.

Indolencja w linii ofensywnej Barcy jest często aż nadto widoczna i dała o sobie znać również w tym spotkaniu. Ostatecznie właśnie przez brak skuteczności mistrz Hiszpanii stracił kolejne punkty w walce o obronę tytułu.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)