Remis lidera La Ligi. Zadecydowała końcówka

W La Lidze w czwartek może dojść do zmiany na czele. Dwa punkty zgubił lider Girona. Zespół 1:1 na wyjeździe zremisował z Realem Betis.

Michał Piegza
Mecz Betisu z Gironą zakończył się podziałem punktów PAP/EPA / PAP/EPA/Julio Munoz / Mecz Betisu z Gironą zakończył się podziałem punktów
W końcówce roku ciekawie jest w ścisłej czołówce La Ligi. Wiele wskazuje na to, że dojdzie do zmiany lidera. Prowadząca do tej pory w tabeli Girona grała na trudnym terenie w Sewilli z Betisem.

Goście prowadzili od 39. minuty, kiedy rzut karny wykorzystał Artem Dowbyk. Wydawało się, że Girona dowiezie skromne prowadzenie do końca i w 2024 rok wejdzie jako sensacyjny lider La Ligi.

Real Betis walczył jednak do końca. W 88. minucie German Pezzella wyrównał i obie drużyny musiały zadowolić się punktem.

Aktualnie lider nad Realem Madryt ma trzy punkty przewagi i lepszy bilans bramkowy. Królewscy o 21:30 rozpoczną wyjazdowe spotkanie z beniaminkiem Deportivo Alaves.

3:2 - Raul 90+1'

Oglądaj mecz Real Betis - Sevilla FC na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)