Nie tak to miało wyglądać. Kamil Piątkowski wyrzucony z boiska!

Po kontuzji Kamil Piątkowski wrócił do składu Granady. Występ Polaka przeciwko Las Palmas trwał krótko. Obrońca w 21. minucie został wyrzucony z boiska.

Michał Piegza
Kamil Piątkowski Twitter / Granada / Na zdjęciu: Kamil Piątkowski
Piłkarze Granady CF w La Lidze znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. Zespół zajmuje przedostatnie miejsce, ale straty do bezpiecznych pozycji nie są jeszcze zbyt duże.

W 23. kolejce beniaminek podejmuje innego nowicjusza UD Las Palmas. Drużyna z Wysp Kanaryjskich spisuje się nadspodziewanie dobrze. Zespół plasuje się w środku stawki i może być już niemal pewny utrzymania.

W wyjściowym składzie gospodarzy pojawił się wypożyczony z Red Bull Salzburg Kamil Piątkowski. Dla obrońcy był to dopiero drugi występ w La Lidze. Po pierwszym, po którym Polak był chwalony, defensor doznał urazu. W poprzedniej potyczce już zasiadł na ławce, w sobotę Alexander Medina dał mu szansę gry od pierwszej minuty.

Niestety występ Piątkowskiego trwał przez zaledwie 21 minut. W 18. Polak sfaulował Munira El Haddadiego. Sędzia początkowo wyciągnął żółtą kartkę, ale po analizie VAR zmienił decyzję i wyrzucił Polaka z placu gry.

Czerwona kartka oznacza, że Kamila Piątkowskiego na pewno zabraknie w najbliższym meczu Granady. Rywalem beniaminka będzie FC Barcelona z Robertem Lewandowskim.

W meczu Granady z Las Palmas zakończyła się 1. połowa. Osłabieni gospodarze niespodziewanie prowadzą 1:0.

Dodajmy, że w kadrze gospodarzy na spotkanie nie znalazł się jeszcze, zakontraktowany kilka dni temu, Kamil Jóźwiak.