Tak będą wyglądały koszulki Barcelony na nowy sezon? Jest przeciek

Choć przed nami jeszcze kilka miesięcy bieżących rozgrywek, to już teraz pojawiają się plany na sezon 2024/2025. W przestrzeni medialnej właśnie pojawił się wzór koszulek, w jakich swoje mecze miałaby rozgrywać FC Barcelona.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Robert Lewandowski / potencjalny wzór koszulek FC Barcelony Getty Images / Alex Caparros / Actualite - Barca / Robert Lewandowski / potencjalny wzór koszulek FC Barcelony
Aktualnie trwający sezon nie jest przesadnie udany dla FC Barcelony. Świadczy o tym m.in. obecna sytuacja w tabeli La Ligi. Duma Katalonii zajmuje co prawda trzecie miejsce, ale do prowadzącego Realu Madryt traci aż jedenaście punktów.

O ile zawodnicy i prezesi skupiają się na bieżących rozgrywkach, to na zapleczach już teraz trwają dywagacje m.in. na temat strojów, w jakich piłkarze FC Barcelony będą występowali w następnym sezonie.

Na profilu Actualite - Barca na platformie X, który obserwuje ponad 800 tysięcy użytkowników, właśnie pojawił się wzór koszulek FC Barcelony na sezon 2024/2025. Należy mieć jednak na uwadze, że nie jest to oficjalna prezentacja stroju Dumy Katalonii. Na potwierdzenie trzeba będzie jeszcze poczekać.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kopnął spod własnej bramki. Zdobył wymarzonego gola

Jeśli jednak spojrzymy na zaprezentowane koszulki, to w porównaniu do obecnych dostrzeżemy pewne różnice. Nowe stroje miałyby być podzielone na pół - jedna strona byłaby w kolorze bordowym, a druga w niebieskim. Na klatce piersiowej umieszczona byłaby nazwa sponsora (zdjęcia zobaczysz na końcu artykułu).

Na ten moment jest jednak za wcześnie, by oczekiwać, iż już wkrótce FC Barcelona poinformuje o strojach na sezon 2024/2025. Można przypuszczać, że wydarzy się to bliżej końca obecnie trwających rozgrywek.

Zobacz także: Neuer pobiegł w pole karnym rywali i stało się to Tak Benzema wypowiedział się o Arabii Saudyjskiej

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×