Klasa snajpera. Zobacz bramkę "Lewego"

Robert Lewandowski strzelił piękną bramkę w meczu 25. kolejki La Ligi z Celtą Vigą (2:1). Kapitan reprezentacji Polski dał FC Barcelonie prowadzenie potężnym strzałem. Takie gole aż chce się oglądać!

Rafał Smoliński
Robert Lewandowski strzelił piękną bramkę Twitter / ELEVENSPORTSPL / Na zdjęciu: Robert Lewandowski strzelił piękną bramkę
W sobotni wieczór FC Barcelona grała na wyjeździe z Celtą Vigo. Przez niemal całą pierwszą połowę utrzymywał się rezultat bezbramkowy, aż w końcu nadeszła 45. minuta.

Blaugrana rozgrywała akcję prawą stroną boiska. Piłkę tuż przed polem karnym otrzymał Robert Lewandowski, który nie czekał z podejmowaniem decyzji.

35-letni napastnik świetnie znalazł sobie miejsce i oddał potężny strzał! Doświadczony bramkarz gospodarzy, Vicente Guaita, był całkowicie bezradny (zobacz wideo poniżej).

"Co za gol Roberta Lewandowskiego! Polak świetnie wszedł w pole karne i huknął nie do obrony! Seria ze zdobytą bramką trwa!" - napisano na profilu telewizji Eleven Sports na platformie X.

Lewandowski strzelił swoją 11. bramkę w sezonie 2023/2024 w ramach rozgrywek La Ligi. Do przerwy FC Barcelona prowadziła 1:0. Po zmianie stron do remisu doprowadził napastnik Celty Vigo, Iago Aspas. Ostatecznie trzy punkty dla Katalończyków uratował "Lewy", który w doliczonym czasie gry wykorzystał rzut karny (więcej tutaj).

Mbappe ciągle się waha? "Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjął"