Okrzyknięta "najseksowniejszą na świecie". Minęło 8 lat. Jak wygląda?

Alex Morgan w 2016 roku została uznana przez słynną markę bielizny Victoria’s Secret najseksowniejszą sportsmenką na świecie. Zobacz, jak wygląda dziś.

DB
Alex Morgan Instagram / Na zdjęciu: Alex Morgan
Ranking #WhatIsSexy, czyli najseksowniejsze rzeczy i osoby wg Victoria's Secret, to bardzo prestiżowe zestawienie. W 2016 roku w kategorii sport triumfowała Alex Morgan. Zostawiła w pokonanym polu siatkarki czy gimnastyczki.

By podkreślić prestiż zestawienia wystarczy powiedzieć, że w innych kategoriach wygrywały Jennifer Lopez i Taylor Swift. Nic dziwnego, że piłkarka z USA pękała z dumy, gdy to właśnie jej przyznano wyróżnienie.

Dziś Alex Morgan ma 34 lata i nadal gra w piłkę nożną. Mistrzyni świata z 2015 i 2019 roku, występująca na pozycji napastniczki, poluje na gole w barwach San Diego Wave FC.

Prywatnie jest z kolei szczęśliwą mamą. W maju 2020 roku na świat przyszła Charlie - pierwsza córka Alex Morgan i amerykańskiego piłkarza Servando Carrasco. Para jest zakochana w dziewczynce po uszy. Poświęca jej każdą wolną chwilę.

A jak zmieniła się Morgan od momentu przyznania jest nagrody "najseksowniejszej sportsmenki świata"? Nie da się ukryć, że wydoroślała, ale zachowała piękną, naturalną urodę. Spójrz sam:

Alex Morgan przed laty: Alex Morgan dziś: Zobacz też: Celebrytka ma nowego partnera. To siatkarz reprezentacji Polski Byli na balu. Żona Małysza pokazała, jak tańczyła z mężem
ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie uwierzysz. Sochan pokazał, co jadł przed meczem
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×