Celebrytka ma nowego partnera. To siatkarz reprezentacji Polski

Wiele wskazuje na to, że Bartosz Bednorz ma nową partnerkę. Zgodnie z ustaleniami portalu pudelek.pl, polski siatkarz związał się ze znaną influencerką "Maffashion". To ogromna niespodzianka.

RS
Julia Kuczyńska Instagram / maffashion_official / Na zdjęciu: Julia Kuczyńska
Bez cienia wątpliwości Bartosz Bednorz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych siatkarzy reprezentacji Polski . Zawodnik bryluje w mediach społecznościowych a do niedawna pojawiał się na salonach razem z Karoliną Bryniarską.

W październiku minionego roku poinformował, że jego relacja z modelką zakończyła się (więcej TUTAJ). Jak wynika z doniesień serwisu pudelek.pl, utalentowany siatkarz po kilku miesiącach znalazł nową sympatię.

Trop prowadzi do "Maffashion", czyli Julii Kuczyńskiej. Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie przez Dominika Borkowicza można zauważyć, że Bednorz towarzyszył popularnej influencerce podczas spotkania z jej współpracownikami.

Następnie sama Kuczyńska zamieściła na swoim profilu zdjęcie ze wspólnej kolacji. Wymowne jest, że obecny na nim mężczyzna miał na sobie takie same spodnie, co Bednorz na wspomnianej wcześniej fotografii.
Źródło: Instagram Źródło: Instagram
Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że influencerka i młodszy od niej o siedem lat sportowiec wzajemnie obserwują się w mediach społecznościowych. Tajemniczy informator ujawnił, że w ostatnim czasie byli razem widziani na imprezie. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie uwierzysz. Sochan pokazał, co jadł przed meczem

Czytaj więcej:
Kilka lat temu uznano ją "najpiękniejszą na świecie". Tak dziś wygląda
Polskie WAGs mają konkurentkę. Pochodzi z Rumunii

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×