Byli na balu. Żona Małysza pokazała, jak tańczyła z mężem

Iza i Adam Małyszowie mieli okazję ostatnio uczestniczyć w balu charytatywnym. Cel był bardzo szczytny, ale przy okazji oboje świetnie się bawili.

DP
Iza i Adam Małyszowie Instagram / Na zdjęciu: Iza i Adam Małyszowie
Już po raz piąty w historii Fundacja Braci Golec zorganizowała Charytatywny Bal Karnawałowy. Odbywał się on w Węgierskiej Górce, a podczas imprezy grali i śpiewali podopieczni oraz instruktorzy Fundacji Braci Golec.

Środki pozyskane podczas balu mają być przeznaczone na zakup instrumentów dla podopiecznych fundacji. Jednym z celów jest wzmocnienie poczucia tożsamości wśród mieszkańców regionu, a istotne są tu pasje oraz zainteresowanie muzyką ludową.

Gośćmi balu byli Izabela i Adam Małyszowie. Kilka dni po wydarzeniu żona byłego skoczka narciarskiego podzieliła się z internautami nagraniami oraz zdjęciami z imprezy.

Była okazja do rozmów, ale także tańca, co zostało uwiecznione na nagraniu. Małżonka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego zebrała mnóstwo komplementów na Instagramie. Podczas balu miała na sobie elegancki komplet: szerokie czarne spodnie i dopasowaną marynarkę w tym samym kolorze.

Czytaj też:
Pokazała zdjęcia. Zobacz, gdzie Milik zabrał ukochaną
Zaskoczony? O tyle Stoch jest młodszy od swojej żony

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękny gest tenisisty. Kamera wszystko wyłapała


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×