Matty Cash wraca do wysokiej formy. Anglicy pod wrażeniem jego występu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Mike Hewitt / Matty Cash
Getty Images / Mike Hewitt / Matty Cash

Matty Cash rozegrał całe spotkanie z Nottingham Forest, a jego zespół odniósł pewne zwycięstwo 4:2. Obrońca zebrał pozytywne opinie za swój występ.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentant Polski w ostatnim czasie regularnie pojawia się w wyjściowym składzie Aston Villi. Nie inaczej było w sobotnim pojedynku z Nottingham Forest (4:2).

Występ Matty'ego Casha został solidnie oceniony przez angielskie media. Portal Birmingham Live przyznał mu ocenę 8 w dziesięciostopniowej skali.

- Zagrał bardzo dobrze w pierwszej połowie i odegrał kluczową rolę w konstrukcji akcji, która doprowadziła do zdobycia drugiego gola dla Villi. Spóźnił się przy stracie drugiej bramki zdobytej przez Gibbsa-White'a. Cash dobrze wykorzystywał piłkę w ostatniej tercji - czytamy w uzasadnieniu.

Nieco bardziej krytycznie dyspozycję obrońcy ocenił serwis the4thofiicial.net, który wystawił mu notę 6,5/10. W tym zestawieniu wszyscy defensorzy Aston Villi otrzymali taką samą ocenę.

Z kolei według astonvillanews.co.uk nasz kadrowicz zasłużył na szóstkę wraz z Clement Lenglet. Pozostali gracze formacji obronnej ocenieni zostali niżej.

- Cash często atakował prawą stroną, gdy gospodarze przeprowadzali atak za atakiem, ale obrońca będzie zawiedziony, że wygrał tylko dwa z sześciu pojedynków - podsumował serwis poświęcony angielskiemu klubowi.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Cash powinien być podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski?