Serie A. Sassuolo - Napoli. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: piłkarze SSC Napoli
WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: piłkarze SSC Napoli

Serie A nadrabia zaległości, a wśród nich jest pojedynek Sassuolo z Napoli. Podpowiadamy, gdzie możesz oglądać ten mecz.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

Serie A. Sassuolo - Napoli. Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja[/h2]

Emiliano Bigica po raz pierwszy poprowadzi US Sassuolo z ławki trenerskiej w środowym spotkaniu, zastępując Alessio Dionisiego, który został zwolniony po przegranej 2:3 z Empoli. Sassuolo pod kierownictwem swojego poprzedniego trenera zgromadziło zaledwie 20 w 25 meczach, co daje im miejsce tuż nad strefą spadkową.

SSC Napoli przeciętnie radzi sobie w bieżącym sezonie ligowym - na pewno nie tak, jak przystawałoby na obrońcę tytułu. Klub zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli, a spośród ostatnich pięciu spotkań w Serie A wygrał tylko jedno.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 18:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1.

Sassuolo - Napoli w internecie. Stream online, live

Mecz Sassuolo - Napoli zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Sassuolo - Napoli: 28.02.2024 (środa), godz. 18:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: Pilot WP (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty