Arsenal - FC Porto NA ŻYWO. Transmisja, stream, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Jakub Kiwior
WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Jakub Kiwior

We wtorek poznamy kolejnego ćwierćfinalistę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. O to miejsce zagrają ze sobą Arsenal Londyn i FC Porto.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

Liga Mistrzów. Arsenal - FC Porto. Transmisja TV, gdzie oglądać?[/h2]

Arsenal FC nie mógł wyborazić sobie lepszego scenariusza w Premier League w miniony weekend. Kanonierzy pokonali Brentford 2:1, a Liverpool zremisował z Manchesterem City - wobec czego to Arsenal wskoczył na fotel lidera.

Teraz jednak ekipa z Londynu musi skupić się na odrabianiu strat w Lidze Mistrzów. W pierwszym spotkaniu podopieczni Mikela Artety przegrali 0:1 i przed własną publicznością będą starali się wyszarpać awans z rąk FC FC Porto.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 21:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 2.

Arsenal - FC Porto. Stream online, relacja live

Mecz Arsenal - FC Porto zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Arsenal - FC Porto: 12.03.2024 (wtorek), godz. 21:00. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 2. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty