Liga Mistrzów. Borussia Dortmund - Atletico Madryt. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: Borussia Dortmund
Getty Images / / Na zdjęciu: Borussia Dortmund
zdjęcie autora artykułu

Borussia Dortmund - Atletico Madryt to jedno z rewanżowych spotkań ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu hiszpański klub zwyciężył 2:1 i jest bliżej awansu. O tym zadecyduje starcie zaplanowane na wtorek, 16 kwietnia, godzinę 21:00.

[b]

Borussia Dortmund - Atletico Madryt. Gdzie obejrzeć Ligę Mistrzów w TV? O której początek meczu?[/b]

Niewykluczone, że w pierwszej kolejności do półfinału Ligi Mistrzów awansują dwa hiszpańskie zespoły. Zarówno FC Barcelona, jak i Atletico Madryt przed rewanżami są w komfortowej sytuacji, by znaleźć się w kolejnej fazie elitarnych rozgrywek.

We wtorek, 16 kwietnia o godzinie 21:00 dojdzie do spotkania Borussia Dortmund - Atletico Madryt w ramach rewanżu w ćwierćfinale. W lepszej sytuacji są goście z Hiszpanii z uwagi na zaliczkę po pierwszym meczu (2:1). Jednak to rywale będą mogli liczyć na własny obiekt, a także ogromne wsparcie kibiców.

Warto podkreślić, że transmisja telewizyjna z meczu Borussia Dortmund - Atletico Madryt dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 2.

Liga Mistrzów w internecie. Stream online z meczu Borussia Dortmund - Atletico Madryt

Mecz Borussia Dortmund - Atletico Madryt zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Borussia Dortmund - Atletico Madryt: 21:00. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 2. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Co dalej ze Szczęsnym? "Lewy" szczerze o jego końcu kariery

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)