Radny Pruszkowa błyszczy na boisku. Jak za najlepszych lat [WIDEO]

Radosław Majewski łączy funkcję Radnego Miasta Pruszkowa z grą na profesjonalnym poziomie. Przeciwko Wiśle Kraków zawodnik Znicza pokazał, że pewnych rzeczy się nie zapomina.

Rafał Szymański
asysta Majewskiego Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: asysta Majewskiego
Wydawało się, że Radosław Majewski jest bliski zakończenia kariery. Dziewięciokrotny reprezentant Polski w 2020 roku wrócił do Polski i przez trzy lata występował w niższych ligach w barwach Wieczystej Kraków. Zimą zdecydował się na transfer do Znicza Pruszków, którego jest wychowankiem.

Niedawno znany piłkarz postanowił wystartować w wyborach samorządowych do Rady Miasta Pruszków i dzięki 256 głosom uzyskał mandat. Jednocześnie 37-latek w dalszym ciągu występuje na poziomie Fortuna I ligi.

Majewski dał próbkę swoich umiejętności technicznych w piątkowym spotkaniu z Wisłą Kraków. Już w piątej minucie Majewski świetnym podaniem z własnej połowy uruchomił klubowego kolegę. Krystian Tabara samotnie ruszył w kierunku pola karnego i pokonał bramkarza "Białej Gwiazdy".

W 22. minucie Majewski przypomniał o sobie kibicom z Pruszkowa. Doświadczony zawodnik wręcz idealnie dośrodkował do Pawła Moskwika. Defensor Znicza pojawił się w polu karnym i nie dał żadnych szans bramkarzowi.

Krakowianie przeszli do konkretów do przerwie i wyszli na prowadzenie 3:2. Wynik odwrócili Michał Żyro, Alan Uryga oraz Angel Rodado.

Klub Polaków stoi nad przepaścią. "Spadek jest praktycznie faktem"
Dziennikarz wypalił na temat Michniewicza. "To żaden trener"