Co z nieobecnymi w Warcie Poznań? Dobre informacje tuż przed końcem sezonu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski /  Na zdjęciu: Jakub Kiełb
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Jakub Kiełb
zdjęcie autora artykułu

Dwóch piłkarzy wciąż poza składem Warty Poznań. Niewykluczone jednak, że już wkrótce ekipa Dawida Szulczka będzie mogła zagrać w najmocniejszym zestawieniu.

Od kilku tygodni nieobecny jest Jakub Kiełb, który po derbach miasta z Lechem (0:2) leczył uraz. Na jego powrót trzeba jeszcze poczekać.

- Kuba nie wrócił do treningów z drużyną, więc przeciwko Stali Mielec na pewno nie wystąpi - przekazał trener "Zielonych" Dawid Szulczek.

Sytuacja kadrowa Warty się jednak nie pogorszyła. - Wszyscy zawodnicy, z których mogliśmy korzystać w meczu z Koroną Kielce, są zdrowi i będą dostępni na najbliższą kolejkę - zaznaczył szkoleniowiec.

To nie koniec dobrych wiadomości. Coraz bliżej powrotu na boisko jest bowiem Kacper Przybyłko. Obrońca, pozyskany latem ubiegłego roku z Wisły Kraków, ma za sobą uszkodzenie więzadła krzyżowego i operację, przez co pauzuje od dziewięciu miesięcy. Na szczęście to już nie potrwa długo.

- Na razie jeszcze nie może grać, lecz niewykluczone, że znajdzie się w kadrze za dwie kolejki, gdy będziemy się mierzyć z Widzewem Łódź - powiedział Szulczek.

Spotkanie 29. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań - Stal Mielec odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wlkp.

ZOBACZ WIDEO: 6 lat, a już czaruje. Zobacz, co potrafi syn reprezentanta Polski

Źródło artykułu: WP SportoweFakty