Prawie jak na Euro 2024! Za tyle kupisz bilety na towarzyskie mecze Polaków

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski rozegra dwa mecze towarzyskie przed Euro 2024. PZPN podał już ceny biletów na starcia z Ukrainą i Turcją. Dla kibiców może to być spore zaskoczenie.

Do Euro 2024 zostało jeszcze trochę czasu, ale PZPN już teraz dopina wszystkie szczegóły, aby kadrze Michała Probierza zapewnić jak najlepsze warunki. Wiadomo już, że Biało-Czerwoni rozpoczną przygotowania do turnieju 2 czerwca w Warszawie.

Nasi piłkarze w kraju spędzą niespełna dwa tygodnie. W tym czasie rozegrają dwa mecze towarzyskie i już wcześniej poznaliśmy rywali. 7 czerwca zmierzymy się z Turcją, a trzy dni później z Ukrainą. Już wiadomo, gdzie oba mecze zostaną rozegrane.

Nie ma żadnej niespodzianki. PZPN postawił na sprawdzone miejsce, czy PGE Narodowy w Warszawie. Chwilę po oficjalnym ogłoszeniu poznaliśmy także ceny biletów na mecze towarzyskie z Turcją i Ukrainą. Na jaki wydatek trzeba się przygotować?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Prawdziwie mistrzowska feta. Nigdy tego nie zapomną

Wprawdzie będą to tylko sparingi, ale władze polskiego futbolu nie wprowadziły tańszych wejściówek. Trzeba zapłacić tyle samo, ile na marcowy baraż z Estonią (5:0), czyli najtańsze wejściówki zaczynają się od 120 złotych.

Cennik biletów na mecze reprezentacji Polski z Turcją i Ukrainą.

  • kategoria I - 240 zł
  • kategoria II - 180 zł
  • kategoria III - 120 zł
  • bilet rodzinny (opiekun + dziecko do lat 12) - 100+60 zł
  • osoba niepełnosprawna - 90 złeasy access (osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem - max 176 miejsc) - 90 zł

Co ciekawe, za podobną kwotę można było kupić bilety na Euro 2024. Najtańsze kosztowały 30 euro, czyli blisko 130 zł, ale najdroższe to już był wydatek w wysokości 400 euro (1,7 tys. zł).

Polski związek już od dłuższego czasu stosuje stały cennik biletów i to niezależnie, czy mecz jest o stawkę, czy tylko towarzyski. Kibice i tak regularnie przychodzą w komplecie na PGE Narodowy.

Reprezentacja Polski rozpocznie Euro 2024 16 czerwca meczem z Holandią. Pięć dni później zagramy z Austrią, a fazę grupową zakończymy 25 czerwca pojedynkiem z Francją.

Wojewódzki zapytał Probierza o palenie Szczęsnego. Szybka riposta >> Probierz poleciał do USA. Borek ujawnił, kogo chce powołać >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy wybierasz się na mecz towarzyski z Turcją lub Ukrainą?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)