Wpadka Probierza. Kibice od razu wytknęli

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: Michał Probierz
WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: Michał Probierz
zdjęcie autora artykułu

Michał Probierz umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego dołączył opis nawiązujący do EURO 2024. Nie ustrzegł się jednak wpadki, którą szybko wyłapali kibice.

Kibice reprezentacji Polski wybiegają już myślami w kierunku Euro 2024. Nasi piłkarze awans na imprezę w Niemczech wywalczyli w barażach, gdzie w finale pokonali po serii rzutów karnych Walię. Będzie to pierwsza impreza mistrzowska pod wodzą Michała Probierza.

Selekcjoner polskiej kadry w środowy wieczór umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z restauracji. Widać na nim 51-latka w towarzystwie przyjaciela. Probierz w komentarzu nie krył radości z tego spotkania. Nie zabrakło również nawiązania do zbliżającej się rywalizacji.

"Obiad z przyjacielem bezcenny. Jest pierwszą osobą która pyta o bilety na 1/16 bo wierzy w awans. "Złoty Imbir" zawsze po drodze do domu a smakuje zawsze wyśmienicie" - czytamy na portalu społecznościowym X.

ZOBACZ WIDEO: To będzie robił Neymar po zakończeniu kariery? Ależ forma

Kibice szybko zauważyli, że selekcjoner nie ustrzegł się błędu. Wyjście z grupy na mistrzostwach Europy daje bowiem awans do 1/8, a nie 1/16 finału. W komentarzach pod postem szybko nawiązano do tej wpadki i wyjaśniono, na jakim etapie rozpoczyna się faza pucharowa. Nie zabrakło również życzeń powodzenia podczas zmagań w Niemczech.

Reprezentacja Polski podczas EURO 2024 będzie rywalizować w bardzo wymagającej grupie D. Przeciwnikami naszych piłkarzy będą bowiem Francja, Holandia i Austria. Będzie to piąty w historii występ Polaków na mistrzostwach Europy. Najlepszy wynik osiągnęli jak do tej pory w 2016 roku we Francji, awansując do ćwierćfinałów. Pozostałe edycje kończyli na fazie grupowej.

Zobacz także: Bayern zacznie rozkupowanie nowego mistrza? Filar defensywy na radarze Pilne spotkanie w Barcelonie. Niespodziewany zwrot!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty