PKO BP Ekstraklasa. Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Władysław Koczerhin
WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Władysław Koczerhin
zdjęcie autora artykułu

W 32. kolejce PKO BP Ekstraklasy dojdzie do bardzo ciekawej rywalizacji - pomiędzy Rakowem Częstochowa a Pogonią Szczecin. Sprawdź, gdzie oglądać to starcie.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

PKO BP Ekstraklasa. Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2] Raków Częstochowa mocno zawodzi w bieżących rozgrywkach ligowych. Aktualny mistrz Polski po ostatniej porażce z Zagłębiem Lubin ogłosił, że po sezonie z klubem pożegna się dotychczasowy trener - Dawid Szwarga. Częstochowianie wciąż jednak walczą o miejsce premiowane grą w eliminacjach do europejskich pucharów.

Aby tak się stało, potrzebują zwycięstwa z Pogonią Szczecin, która również walczy o ten cel. Pogoń jest aktualnie czwarta, a Raków siódmy, ale oba zespoły dzielą zaledwie dwa punkty. W Częstochowie nie powinno więc zabraknąć emocji.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra.

Mecz Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin w internecie. Stream online

Mecz Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin: 11.05.2024 (sobota), godz. 20:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: Kwiatkowski ostro o kadrze Santosa. "Piłkarze nie wiedzieli, o co mu chodzi"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty