Nie regulujcie odbiorników. Taki gol naprawdę padł w Polsce [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: gol z połowy w meczu Chojniczanka vs Polonia Bytom

W meczu pomiędzy Chojniczanką i Polonią Bytom kibice byli świadkami niecodziennej bramki. Japończyk Hide Vitalucci popisał się fantastycznym strzałem.

W tym artykule dowiesz się o:

W sobotnim (11 maja) spotkaniu 32. kolejki 2. ligi pomiędzy Chojniczanką i Polonią Bytom padło aż pięć goli. Goście zwyciężyli 4:1 (do przerwy Polonia prowadziła 1:0).

Honorowe trafienie dla gospodarzy to przepiękna bramka. Japończyk Hide Vitalucci w 85. minucie zdecydował się na strzał z połowy boiska.

Mocno uderzona piłka przelobowała bramkarza drużyny z Bytomia (Szymkowiaka) i wpadła do siatki (patrz wideo poniżej).

Strzelec gola z gatunku "stadiony świata" - Vitalucci - na początku zawodów doznał urazu nosa. Z tego powodu nastąpiła dłuższa przerwa w meczu, ale ostatecznie zawodnik Chojniczanki mógł kontynuować grę.

Oba zespoły liczą się w walce o awans do baraży do Fortuna I ligi. Chojniczanka w 32 meczach zdobyła 48 pkt., a Polonia - 47 pkt.

W piątek (10.05) w spotkaniu 32. kolejki Fortuna I ligi Motor Lublin - Znicz Pruszków (3:3) Mbaye N'Diaye również zdobył gola strzałem z połowy (więcej TUTAJ).

Zobacz: Jest aż tak źle? Ujawnili, co się dzieje w szatni Barcelony Wskazał największe problemy PKO Ekstraklasy. "Piłkarski śmietnik"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.