Trener Znicza Pruszków odchodzi po sezonie. Teraz Ekstraklasa?

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Screen / Znicz Pruszków / Na zdjęciu: Mariusz Misiura odchodzi ze Znicza Pruszków
YouTube / Screen / Znicz Pruszków / Na zdjęciu: Mariusz Misiura odchodzi ze Znicza Pruszków
zdjęcie autora artykułu

Mariusz Misiura po zakończeniu sezonu 2023/24 odejdzie ze Znicza Pruszków - poinformował klub. Nowym miejscem pracy 42-letniego trenera prawdopodobnie będzie Warta Poznań.

Znicz Pruszków zapewnił sobie utrzymanie w Fortuna I lidze. Do tego momentu trener Mariusz Misiura nie chciał zabierać głosu ws. swojej przyszłości. W końcu jednak ten czas nadszedł.

We wtorek Znicz poinformował, że to ostatnie tygodnie pracy trenera Misiury w Pruszkowie. 42-letni szkoleniowiec odejdzie po zakończeniu obecnego sezonu. Nie przedłuży wygasającego 30 czerwca kontraktu.

- Chcę spróbować swoich sił w innym miejscu. Uważam, że jest to czymś naturalnym w piłce nożnej - powiedział trener Misiura.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Jego nowym miejscem pracy prawdopodobnie będzie Warta Poznań, z której odchodzi Dawid Szulczek. O tym informował już w połowie kwietnia Dominik Pasternak z TVP Sport.

Znicz jest obecnie na dwunastym miejscu w tabeli Fortuna I ligi. Na dwie kolejki przed końcem sezonu ma osiem punktów przewagi nad strefą spadkową.

Pod wodzą trenera Misiury Znicz prezentował ofensywny futbol i utarł nosa wielu teoretycznie mocniejszym zespołom w lidze.

Misiura pracuje w klubie z Pruszkowa od 29 czerwca 2021 roku. W poprzednim sezonie wywalczył awans do I ligi.

CZYTAJ TAKŻE Nowy przepis, który wejdzie podczas Euro 2024. Przeczytaj, byś nie był zaskoczony Sędziemu finału LM wypomniano sytuację sprzed lat. Wstydliwa sprawa!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)