Warta Poznań jeszcze niepewna utrzymania, trwa walka o występ kluczowych piłkarzy

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski /  Na zdjęciu: Adam Zrelak, Stefan Savić
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Adam Zrelak, Stefan Savić
zdjęcie autora artykułu

Warta jeszcze nie jest pewna utrzymania, tymczasem przed hitowym starciem z Legią, w jej szeregach trwa walka z czasem o występ kilku ważnych zawodników.

Ostatnio na boisku brakowało Mohameda Mezghraniego, Dimitriosa Stavropoulosa, a problemów zdrowotnych ponownie nabawił się Adam Zrelak. Nieobecny był również Niilo Maenpaa.

- Zrelak na razie nie wychodził na murawę, zobaczymy jak to się dalej potoczy. Sytuacja personalna jest teraz sporym wyzwaniem. Mam nadzieję, że nasza kadra na mecz z Legią będzie trochę silniejsza. Już przy okazji poprzedniego spotkania z Puszczą było daleko od optimum - przyznał na konferencji prasowej trener Dawid Szulczek.

Nikt jednak nie zamierza rozdzierać z tego powodu szat. - Zdążyliśmy się już nauczyć, jak radzić sobie z podobnymi kłopotami. W razie potrzeby szansę dostaną inni piłkarze, a czasem takie drugoplanowe postaci potrafią dać coś ekstra - zaznaczył szkoleniowiec.

Dobrą wiadomością dla "Zielonych" jest powrót Konrada Matuszewskiego, który ma za sobą pauzę za nadmiar żółtych kartek.

Mecz 33. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań - Legia Warszawa odbędzie się w niedzielę o godz. 15.00 na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wlkp.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Źródło artykułu: WP SportoweFakty