Warta Poznań - Legia Warszawa. Gdzie oglądać PKO Ekstraklasę? Transmisja, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa
/ Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa
zdjęcie autora artykułu

W ramach 33. kolejki PKO Ekstraklasy dojdzie do meczu Warta Poznań - Legia Warszawa. Początek spotkania zaplanowano na niedzielę, 19 maja, godzinę 15:00. Sprawdź, gdzie oglądać to starcie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

33. kolejka PKO Ekstraklasy. Warta Poznań - Legia Warszawa. Gdzie śledzić mecz w TV?

Wicemistrz Polski Legia Warszawa na wiosnę nie spisuje się tak, jak oczekiwałyby wszystkie osoby identyfikujące się z klubem. Po fatalnym występie w fazie pucharowej Ligi Konferencji Europy pozostała mu jedynie walka jak najwyższe miejsce w PKO Ekstraklasie.

Tyle tylko, że stołeczny klub wypadł już z walki o mistrzostwo Polski. Obecnie walczy już tylko i wyłącznie o 3. miejsce, gwarantujące występ w europejskich pucharach w sezonie 2024/25. Kluczowe będzie zatem spotkanie z Wartą Poznań, która ma dwa "oczka" przewagi nad strefą spadkową i nie jest pewna ligowego bytu.

Początek spotkania 33. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym faworytem wydaje się być Legia w niedzielę, 19 maja o godzinie 15:00. Transmisja telewizyjna dostępna na kanale Canal+ Sport 3.

Jak oglądać PKO Ekstraklasę w internecie? Stream online z meczu Warta - Legia

Spotkanie Warta Poznań - Legia Warszawa do obejrzenia będzie na platformie Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty. Tekstowa relacja LIVE ze spotkania PKO Ekstraklasy na WP SportoweFakty.

Początek meczu Warta Poznań - Legia Warszawa: 15:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 3. Stream online: TVP Sport, Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Źródło artykułu: WP SportoweFakty