Co dalej z Kakabadze? Mamy najnowsze informacje w sprawie gracza Cracovii

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski /  Na zdjęciu: Otar Kakabadze
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Otar Kakabadze
zdjęcie autora artykułu

Do końca sezonu została tylko kolejka, więc kluby myślą już o nowych rozgrywkach. Jednym z nich jest Cracovia, która stara się zatrzymać kluczowych graczy. Z informacji WP SportoweFakty wynika, że w jednym przypadku jest już bardzo blisko.

W tym artykule dowiesz się o:

Jedną z najpilniejszych spraw jeśli chodzi o pozostanie kluczowych graczy była kwestia Otara Kakabadze. 59-krotnemu reprezentantowi Gruzji latem kończy się kontrakt, a wzbudzał zainteresowanie kilku zagranicznych klubów. Z informacji WP SportoweFakty wynika jednak, że niedługo kibiców "Pasów" czeka miły prezent, czyli przedłużenie jego umowy.

Z wieści, które do nas docierają wynika, że rozmowy w sprawie nowego kontraktu Kakabadze są już dosłownie na ostatniej prostej i niedługo powinny zostać sfinalizowane. Jeśli tak się stanie, będzie można mówić o sukcesie krakowskiego klubu, bo mówimy o przedłużeniu umowy przez piłkarza, który pojedzie z gruzińską kadrą na EURO 2024. Kakabadze zagrał na przykład cały mecz z Grecją, który decydował o historycznym awansie tego kraju na EURO.

W tym sezonie zawodnik Cracovii zagrał 23 mecze w lidze, strzelił 2 gole i zaliczył asystę. Jego ogólny dorobek w Ekstraklasie to 69 spotkań i 6 goli.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Gruziński pomocnik trafił do Cracovii z Tenerife latem 2021 roku. Ma też doświadczenia z ligi szwajcarskiej, duńskiej i co oczywiste gruzińskiej. Reprezentantem Gruzji jest od 2015 roku. Piotr Koźmiński, dziennikarz WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty