Puchar Niemiec. Kaiserslautern - Bayer Leverkusen. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Małgorzata Boluk
PAP/EPA / Małgorzata Boluk
zdjęcie autora artykułu

W finale Pucharu Niemiec Kaiserslautern zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Puchar Niemiec. Kaiserslautern - Bayer Leverkusen. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

W środę Bayer 04 Leverkusen musiał pożegnać się z marzeniami o potrójnej koronie, po przegranej z Atalantą w finale Ligi Europy. Mimo tego popularni "Aptekarze" nadal mają szansę na dwa tytuły, ponieważ w sobotę zmierzą się z drugoligowym 1.FC Kaiserslautern w walce o Puchar Niemiec.

Nie ma wątpliwości, że to nowi mistrzowie Niemiec będą olbrzymimi faworytami tego pojedynku. Obecność Kaiserslautern w wielkim finale krajowego pucharu jest bez wątpienia jedną z największych niespodzianek sezonu 2023/2024 w europejskim futbolu. To zespół, który na co dzień występuje na zapleczu Bundesligi i jeszcze niedawno musiał drżeć o utrzymanie na tym poziomie rozgrywek.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1.

Kaiserslautern - Bayer Leverkusen w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Kaiserslautern - Bayer Leverkusen zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Kaiserslautern - Bayer Leverkusen: 25.05.2024 (sobota), godz. 20:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: Pilot WP (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty