Kibice Legii pokazali, co myślą o zakończonym sezonie. Ta oprawa mówi wszystko

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: ostatni mecz Legii w sezonie 2023/24.
PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: ostatni mecz Legii w sezonie 2023/24.
zdjęcie autora artykułu

To nie był udany rok dla piłkarzy Legii Warszawa. Brak mistrzostwa Polski zawsze jest odbierany przez fanów "Wojskowych" jako porażka. Nie inaczej jest teraz.

Trzecie miejsce w końcowej tabeli PKO Ekstraklasy sezonu 2023/24 - to wynik piłkarzy Legii Warszawa. Ktoś nie do końca zorientowany w realiach polskiej piłki powiedziałby: "całkiem nieźle". Fachowcy, eksperci, ale i sami fani "Wojskowych" zdają sobie jednak sprawę, że to takie minimum. Awans do europejskich pucharów jest, ale oczekiwania w Warszawie zawsze sięgają mistrzostwa.

Nic więc dziwnego, że piłkarze Legii grający ostatni mecz sezonu z Zagłębiem Lubin obejrzeli dość wymowną oprawę przygotowaną przez ich kibiców.

"Warszawa zasługuje na więcej" - można było przeczytać na potężnym banerze. Kibice pokazali również piłkarza Legii z zawieszonymi na szyi wieloma złotymi medalami i datami ich zdobycia.

Zobacz tę oprawę.

Fot. Leszek Szymański/PAP
Fot. Leszek Szymański/PAP

Pomysł fanów Legii całkiem udany i dający sporo do myślenia. Zwłaszcza szefom warszawskiego klubu, którzy są właśnie na etapie budowy ekipy na sezon 2024/25. Sezon, w którym "Wojskowi" z pewnością będą chcieli wrócić na fotel mistrzowski.

A wracając do ostatniego meczu obecnego sezonu... Legia wygrała 2:1 (TUTAJ znajdziesz relację pomeczową >>).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty