O tym marzy w Lidze Mistrzów. Cash ujawnił rywala

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Alex Caparros - UEFA/UEFA via Getty Images / Na zdjęciu: Matty Cash
Getty Images / Alex Caparros - UEFA/UEFA via Getty Images / Na zdjęciu: Matty Cash
zdjęcie autora artykułu

Reporter Sky Sports News zapytał Matty'ego Casha o to, z którym zespołem chciałby rywalizować w Lidze Mistrzów 2024/25. Obrońca Aston Villi nawet się nie zastanawiał.

Brytyjska telewizja Sky Sports News odwiedziła z kamerą Matty'ego Casha (patrz wideo poniżej). Jedno z pytań do zawodnika Aston Villi dotyczyło nowej edycji Ligi Mistrzów UEFA, która odbędzie się w zmienionej formule.

W fazie ligowej wystąpi 36 drużyn, a nie 32 jak do tej pory, i nie będą one podzielone na grupy. Zamiast tego znajdą się w jednej, wspólnej tabeli. Każdy zespół rozegra po jednym spotkaniu z wylosowanymi ośmioma rywalami (w tej fazie nie będzie systemu mecz-rewanż).

Cash miał wskazać drużynę, z którą chciałby zmierzyć się na boisku. 15-krotny reprezentant Polski wymienił Real Madryt. - O... Real Madryt. Chciałbym zagrać na Santiago Bernabeu w Madrycie. To byłoby niesamowite - bez chwili wahania odpowiedział 26-letni defensor.

"Real Madryt cały dzień na Bernabeu. Matty Cash chce w przyszłym sezonie zmierzyć się z Viniciusem Jr w Lidze Mistrzów" - podsumowano na profilu Sky Sports News na X.

Aston Villa, która w niedawno zakończonym sezonie Premier League zajęła 4. miejsce, po raz pierwszy w historii będzie rywalizować w Champions League. Dla piłkarzy Unaia Emery'ego, w tym Casha, będzie to spełnienie marzeń.

Zobacz: Oświadczenie Matty'ego Casha. Zwrócił się do Michała Probierza Wymowne słowa na temat Casha. Nie jest zdziwiony brakiem powołania 

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty