Lech Poznań podjął decyzję ws. kolejnego swojego zawodnika

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Antoni Kozubal
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Antoni Kozubal
zdjęcie autora artykułu

To już trzeci zawodnik, który wraca do Lecha po okresie wypożyczenia. Na pierwszym letnim treningu poznańskiej ekipy zamelduje się Antoni Kozubal.

Środkowy pomocnik spędził ostatnie półtora roku w GKS Katowice, gdzie radził sobie bardzo dobrze i zwieńczył te występy awansem do PKO Ekstraklasy, wywalczonym już w sezonie zasadniczym (drużyna z Górnego Śląska zajęła 2. miejsce w tabeli Fortuna I ligi).

W minionej edycji Antoni Kozubal rozegrał 34 mecze w barwach GKS i miał bardzo dobre statystyki. Strzelił 5 bramek i dołożył nich 10 asyst.

Teraz nadeszła pora, by 19-latek dostał szansę w "Kolejorzu". Dlatego, jak podał oficjalny serwis klubu, pojawi się on 20 czerwca na pierwszym po urlopach treningu poznaniaków i popracuje pod okiem trenera Nielsa Frederiksena.

Już wcześniej zapadło kilka innych decyzji kadrowych. Po wygaśnięciu kontraktów, z Lechem pożegnali się Barry Douglas oraz Artur Sobiech, natomiast z wypożyczeń powrócili do stolicy Wielkopolski Maksymilian Pingot (ostatnio Stal Mielec) i Filip Wilak (Ruch Chorzów).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty