Wojtek, coś ty zrobił? W tej sytuacji mieliśmy pustą bramkę!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / x.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: sytuacja z meczu Polska - Turcja na PGE Narodowym
Twitter / x.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: sytuacja z meczu Polska - Turcja na PGE Narodowym
zdjęcie autora artykułu

Wojciech Szczęsny świetnie spisywał się w meczu z Turcją, ale w jednej z akcji zaliczył wpadkę. Przed stratą gola Biało-Czerwonych uratowała... poprzeczka.

Reprezentacja Polski pokonała Turcję (2:1, więcej TUTAJ) w ostatnim sprawdzianie przed wyjazdem na Euro 2024 (turniej w Niemczech odbędzie się w dniach 14 czerwca-14 lipca).

Wojciech Szczęsny był jednym z najlepszych zawodników na boisku i kilka razy uchronił nasz zespół przed stratą gola. W jednym przypadku bramkarz Juventusu jednak się pomylił.

Szczęsny przy stanie 1:1 wyszedł daleko z bramki i próbował przerwać akcję rywali wślizgiem, ale nie do końca się to udało. Piłka po przegranej przez Szczęsnego "przebitce" znalazła się pod nogami jednego z Turków, który oddał strzał na pustą bramkę.

Przez chwilę zapachniało golem dla rywali, ale na szczęście futbolówka spadła na poprzeczkę i opuściła plac gry. Fani na PGE Narodowym w Warszawie mogli odetchnąć z ulgą.

"Wojciech Szczęsny, pusta bramka... Co tutaj zrobią Turcy? Nie ma gola na 1:2. Zaryzykował Szczęsny i miał szczęście na koniec" - komentował Mateusz Borek (patrz wideo poniżej).

Zobacz: Dramat! Lewandowski musiał opuścić boisko

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Źródło artykułu: WP SportoweFakty