To się Niemiec "popisał". "Nie! Ukraina i Polska"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / FC Barcelona / Na zdjęciu: Marc-Andre ter Stegen oraz Ilkay Gundogan
Twitter / FC Barcelona / Na zdjęciu: Marc-Andre ter Stegen oraz Ilkay Gundogan
zdjęcie autora artykułu

Marc-Andre ter Stegen oraz Ilkay Gundogan wzięli udział w "Siedmiosekundowym wyzwaniu". Niemiecki bramkarz FC Barcelony zaliczył wpadkę przy pytaniu o organizatorów mistrzostw Europy. Polskę wymienił dopiero za drugim razem.

Na profilu FC Barcelona na portalu X ukazał się kolejny film z cyklu "7-Second Challenge". To zabawa, w której bierze udział dwóch zawodników "Dumy Katalonii". Celem jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie kolegi, w ciągu siedmiu sekund.

W najnowszym odcinku wzięli udział dwaj Niemcy: Marc-Andre ter Stegen oraz Ilkay Gundogan. W tytule znalazł się dopisek "Edycja Euro 2024", a koledzy Roberta Lewandowskiego odpowiadali na pytania związane z mistrzostwami Europy.

Lepiej poradził sobie Gundogan, który odpowiedział poprawnie na trzy pytania. Ter Stegen dopiero w ostatnim pytaniu ("Wymień cztery miasta, w których odbędą się mecze Euro 2024") zachował twarz i zdobył honorowy punkt.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Wcześniej jednak bramkarz Barcelony zaliczył wpadkę. Gundogan poprosił go o wymienienie "czterech krajów, które organizowały Euro". Ter Stegen rozpoczął od Niemiec (ME 1988 w Republice Federalnej Niemiec).

- Ukraina i... Rosja - wypalił ter Stegen. - Nie! Ukraina i Polska - poprawił się za moment, wskazując gospodarzy Euro 2012. Czwarta odpowiedź (Francja, organizator ME 1984 i ME 2016) padła już po czasie, dlatego bramkarz nie zdobył punktu.

Zobacz "Siedmiosekundowe wyzwanie" z udziałem ter Stegena i Gundogana.

Przypomnijmy, że mistrzostwa Europy 2024 rozpoczną się 14 czerwca. W meczu otwarcia Niemcy zmierzą się ze Szkocją. Finał odbędzie się 14 lipca. Reprezentacja Polski zagra w grupie D, kolejno z: Holandią (16 czerwca), Austrią (21 czerwca) i Francją (25 czerwca).

Typowanie
Niemcy
Typowanie zakończone
Szkocja
Jak typują inni
0%
WYGRA
0%
REMIS
0%
WYGRA
Sprawdź jak typują inni
Typuj następnym razem!
Sprawdź nadchodzące mecze w kalendarzu
Trwa ładowanie...

Czytaj także: W Holandii głośno o kamuflażu Polaków. Cytują te słowa Czytaj także: Zaskakująca prognoza byłej gwiazdy reprezentacji Niemiec

Źródło artykułu: WP SportoweFakty