Euro 2024. Słowenia - Dania. Gdzie oglądać? O której start?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / NZS - FA Slovenia / Mecz towarzyski: Słowenia - Armenia
Instagram / NZS - FA Slovenia / Mecz towarzyski: Słowenia - Armenia
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę, 16 czerwca o godzinie 18:00 rozpocznie się kolejny mecz Euro 2024. W nim reprezentacja Słowenii zmierzy się z Danią. Spotkanie to można oglądać w telewizji oraz w internecie, w tym m.in. w Pilocie WP.

Słowenia - Dania. Euro 2024. Gdzie śledzić trzeci mecz w telewizji?

Koniec odliczania, czas grania! W kolejnym meczu Euro 2024 reprezentacja Słowenii zmierzy się z Danią. Faworytem tego spotkania wydaje się być drugi z wymienionych zespołów, bowiem na poprzednich mistrzostwach Europy doszedł aż do półfinału.

Początek kolejnego meczu Euro 2024 zaplanowano na niedzielę, 16 czerwca o godzinie 18:00. Transmisja telewizyjna z tego spotkania dostępna w Telewizji Polskiej, a konkretnie na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport.

Jak oglądać Euro 2024 w internecie? Stream online z trzeciego meczu Słowenia - Dania

Spotkanie Słowenia - Dania będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Pilot WP (w odpowiednim pakiecie) lub za sprawą strony i aplikacji sport.tvp.pl. Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE z trzeciego meczu Euro 2024 Słowenia - Dania na WP SportoweFakty.

Początek meczu Słowenia - Dania: 18:00. Transmisja TV: TVP 2, TVP Sport. Stream online: Pilot WP (w odpowiednim pakiecie), sport.tvp.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Dojrzał Lewandowskiego. "Lekko skwaszona mina"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty