Wchodził na boisko i nagle kolega... Zobacz, co się stało podczas zmiany u Polaków

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Jakub Moder wchodzi w meczu Polska - Holandia na Euro 2024
Twitter / TVP Sport / Jakub Moder wchodzi w meczu Polska - Holandia na Euro 2024
zdjęcie autora artykułu

Michał Probierz już w przerwie meczu Polska - Holandia zdecydował się na zmianę jednego z piłkarzy. Zobacz nagranie z całej sytuacji.

Na szybką korektę w składzie reprezentacji Polski zdecydował się Michał Probierz. W przerwie meczu z Holandią selekcjoner wprowadził na boisko Jakuba Modera, który zastąpił Sebastiana Szymańskiego.

Kamery dokładnie wyłapały moment wejścia na boisko piłkarza Brighton. Tuż przed zmianą Modera motywował i klepał po plecach Probierz. Tak samo po chwili zrobił także jeden z reprezentantów - Tymoteusz Puchacz, który mecz rozpoczął na ławce rezerwowych.

Cała sytuacja była widoczna w TVP Sport (zobacz na samym dole tekstu). "Jakub Moder zmienia Sebastiana Szymańskiego. Motywuje Michał Probierz, motywuje Tymek Puchacz" - czytamy na profilu stacji w serwisie X.

ZOBACZ WIDEO: W tym meczu ma zagrać Lewandowski. "Szanse powinny być dużo większe"

Puchacz słynie z utrzymywania dobrej atmosfery na zgrupowaniu kadry. Zawodnik Kaiserslautern jest często głównym bohaterem vlogów "Łączy nas piłka". Widzieliśmy w nich, że potrafi zażartować z Roberta Lewandowskiego (zobacz TUTAJ) czy skraść show na polu golfowym (zobacz TUTAJ).

Moder i Puchacz dodatkowo świetnie znają się z czasów gry w Lechu Poznań. Moder na boisku pojawił się przy stanie 1:1. Ostatecznie mecz zakończył się porażką Polaków 1:2 (więcej TUTAJ).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty