Ta odpowiedź Probierza robi wrażenie. Wdał się w dyskusję z internautą

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Michał Probierz (PAP/EPA), w ramce: wpis Michała Probierza (X)
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Michał Probierz (PAP/EPA), w ramce: wpis Michała Probierza (X)
zdjęcie autora artykułu

Michał Probierz jest znany ze swojego ciętego języka. Jak widać, selekcjoner kadry nie boi się też konfrontacji w mediach społecznościowych. Jeden z użytkowników serwisu X podjął temat garniturów szkoleniowca i szybko otrzymał odpowiedź.

Reprezentacja Polski w niedzielę rozegrała pierwsze spotkanie na Euro 2024 z Holandią. Niestety, zakończyło się ono porażką (1:2). Już po końcowym gwizdku media społecznościowe zalała masa komentarzy. Część z nich dotyczyła także stylowego ubioru Michała Probierza.

"Ustąp miejsca Gareth Southgate. W mieście pojawił się nowy szef w kamizelce! Michał Probierz" - napisał serwis BBC Sport na swoim kanale w serwisie X (więcej przeczytasz TUTAJ).

Natomiast jeden z użytkowników postanowił wbić szpilkę Michałowi Probierzowi. Opublikował zdjęcia trzech stylizacji szkoleniowca z jednoznacznym podpisem. "Ilość stylizacji mówi, że Probierz przygotował się tylko na 3 mecze" - napisał.

ZOBACZ WIDEO: "Najsilniejszy selekcjoner od lat". Jest pod wrażeniem Michała Probierza

Selekcjoner reprezentacji Polski odpowiedział błyskawicznie. "Wręcz przeciwnie mam więcej i wierzę że je ubiorę. Dzięki zawodnikom którzy walczą o powrót na boisko z kibicami którzy nas wspierają" - skwitował na platformie X.

"Zawodnicy są najważniejsi i wspierajmy ich dając wiarę w to co robią. My sztab jesteśmy tylko do pomocy. Sztab medyczny to top fachowcy" - dodał.

Biało-Czerwoni wciąż mają realne szanse na awans do fazy pucharowej tegorocznych mistrzostw Europy. Wiele będzie zależeć od nadchodzącego spotkania z Austrią, które odbędzie się w piątek (21 czerwca). Relację tekstową "na żywo" z tego meczu przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Zobacz też: Lewandowski od pierwszej minuty? Kluczowe dni

Źródło artykułu: WP SportoweFakty